Preaload Image
01

Uzman Eğitim Kadrosu

Her biri alanında uzman, akademik alanda çalışmış ve tecrübeli eğitmenler.
02

Zengin Eğitim İçeriği

Bu zamana kadar alışagelmiş tek düze klasik eğitimlerden öte 4 dil becerisini kazanabileceğiniz eğitim sistemi.
03

Kuruma Özgün Yayınlar

Yılardır süre gelen eğitim tecrübemiz ile akademisyenler tarafından oluşturulmuş yayınlar.
Yabancı Dil Kursu Ankara

MKS Yabancı Dil Kursları

AMACIMIZ

Bireyin/kişinin programına ve tercihine göre online ve örgün eğitimler imkânı vardır. Her düzeyde(A1-A2,B1-B2, C1-C2) ve her yaş grubunda eğitim fırsatlarını hizmetinize sunulmaktadır. MKS Yabancı Dil Kursları CALLAN Eğitim Sistemi ile yetkilendirilmiş olup, Uluslararası iş birlikleri sayesinde idp IELTS sınav merkezi, Pearson resmi Kurs Merkezi statüsüne kavuşmuştur. Ayrıca yabancılara Türkçe eğitimi alanında Gazi Üniversitesi TÖMER onaylı sertifikası ile tüm üniversitelerde geçerlilik kazanmıştır.

Bir dili öğrenmeden önce öncelikle o dili neden öğrenmek istediğinizi bilmemiz gerekir. Çünkü dili öğrenebilmek için o dilden ne beklediğiniz çok önemli bir noktadır. Hobi olarak bir dili öğrenmek ile mesleki olarak bir dili öğrenmek aynı şey değildir. Bundan dolayı ilk yapmanız gerek bir dili “Niçin öğrenmek istiyorum?” sorusunun cevabını bulmaktır.

MKS Yabancı Dil Kursları farklılaştırılmış eğitim içerikleri ile bir dili öğrenme amacınıza göre sizlere birçok alternatif program seçenekleri sunmaktadır. Öncelikle dili öğrenme amacınızı belirleyip hemen akabinde ücretsiz seviye belirleme testi yaparak öğrenmek istediğiniz dilde ne noktada olduğunuzu görmenizi sağlamaktadır. dilde olduğunuz seviyeye göre uygun grup ve program önerileri ile sizlere farklı alternatifler sunulmaktadır. Sizlere uygun tercihlerde bulunduktan sonra öncelikle kayıttan ve/veya derslerden önce hocaları tanımak ve enerji uyumunun öneminin başarıdaki etkisini göz önünde tutarak ücretsiz demo dersi imkânı sunmaktadır. Ankara’da İngilizce Kursu denildiği zaman ilk akla gelen MKS Yabancı Dil Kursları Eğitim Kurumu, öğrencilerine ve en iyi eğitim olanaklarını sunarak, en iyi eğitimi vermeyi amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Kursiyerlerimizin yabancı dil kursu ve sınav  eğitimleri alanında ihtiyaç ve beklentilerini doğru anlayarak, İngilizcede hedefledikleri seviyeye erişmeleri noktasında, onlara en hızlı, en etkin çözüm önerilerini sunan, dünya standartlarını yakalama hedefiyle, öğrencilerimizin memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir eğitim kurumu olmaktır.

VİZYONUMUZ

Her üniversite öğrencisi veya mezununun tercih ettiği, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir dil kursundan daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve lider bir eğitim kurumu olmaktır..

ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
55262
Başarılı Öğrenci
135
Dil Kursu
23
Farklı Şehir
275
Kişilik Kadro

MKS Yabancı Dil Kursları

ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu