Preaload Image
01

Uzman Eğitim Kadrosu

Her biri alanında uzman, akademik alanda çalışmış ve tecrübeli eğitmenler.
02

Zengin Eğitim İçeriği

Bu zamana kadar alışagelmiş tek düze klasik eğitimlerden öte 4 dil becerisini kazanabileceğiniz eğitim sistemi.
03

Kuruma Özgün Yayınlar

Yılardır süre gelen eğitim tecrübemiz ile akademisyenler tarafından oluşturulmuş yayınlar.
Yabancı Dil Kursu Ankara

Biz Kimiz?

MKS Yabancı Dil Kursları, yabancı dil eğitimi sektöründe en nitelikli yabancı dil kursu noktasında yerini korumaktadır. Yıllardır süre gelen tecrübemiz ile MKS Yabancı Dil Kursları eğitim alanında özgünleştirilmiş eğitim programları ile ilk sıralarda yer almaktadır.  Öğrenicinin/kişinin en hızlı, en kaliteli ve kalıcı bir öğretim sürecini tamamlayabilmesini sağlamak için kişiye ve gruplara özel programlarla eğitim programları oluşturulmaktadır.

MKS Yabancı Dil Kursları Eğitim Kurumları 16 dünya dilinde hizmet vermektedir. Yaygın kullanım alanı düşünüldüğünde İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Çince,  Rusça, Arapça, Farsça, Portekizce, Japonca, Korece, Türkçe (TÖMER) öğretimi, yurt içi ve yurt dışı sınavlarına (TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL, iTEP, OET, SAT, YÖS, YKS, PTE ACADEMIC, TELC, GOETHE vb.) ilişkin hazırlık kurslarında %100 başarı oranı ile fark yaratmaya devam ediyor.

MKS Yabancı Dil Kursları Eğitim kurumları dil öğretim süresince yalnızca başarınıza fark yaratmanızı, hedeflerinize ulaşmanızı değil, edindiğiniz dili içselleştirme, özümseme ve dili resmi ve gayri-resmi alanlardaki kullanımınızdaki cesareti, aksanı, telaffuzu da sizlere kazandırmaktadır.

Gerek M.E.B. ve gerekse Üniversitelerden gelen tebrik ve takdir yazılarının vermiş olduğu şevk ile çalışmalarını sürdüren MKS Yabancı Dil Kursları Eğitim Kurumları, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden bir çoğunda görevlerini sürdürmekte olan asistan, araştırma görevlisi, öğretim üyeleri ile tüm üniversite ve yüksel okul öğrencilerine bu konudaki kazanımları nedeniyle ilk günkü heyecanını sürdürmektedir.

Neden Biz?

Kaliteli Eğitim
Seviyenize Uygun Programlar/strong>
Kaliteli Eğitim
Kaliteli Eğitim

55262
Başarılı Öğrenci
135
Dil Kursu
23
Farklı Şehir
275
Kişilik Kadro

“Türk milletinin dili Türkçedir. Türk Dili dünyada en güzel, en zengin ve kolay olabilecek bir dildir. Onun için her Türk, dilini çok sevip onu yükseltmek için çalışır. Bir de Türk Dili, Türk milleti için kutsal bir hazinedir. Çünkü Türk milleti geçirdiği sonsuz felaketler içinde ahlakını, göreneklerini, anılarını, çıkarlarını kısacası; bugün kendisini millet yapan her niteliğinin, dili sayesinde korunduğunu görüyor.
Türk Dili, Türk ulusunun yüreğidir, beynidir.”

ULU ÖNDERİM MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ankara Şubemiz

ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu
ankara ingilizce kursu